Комунальний заклад "Криничанський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок )№ 1 "Сонечко"

Історична довідка дошкільного навчального закладу (ясла – садок № 1) «Сонечко»

смт. Кринички

Криничанський навчальний дошкільний заклад (ясла – садок № 1) «Сонечко» введений в дію з 1969 року. Розташований в селищі міського типу Кринички по вулиці Центральній , 28.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 110 дітей віком від 1 до 7 років: 2 переддошкільного віку; 4 групи дошкільного віку.

З 1999 року дошкільний навчальний заклад працює на експерименті по альтернативній методиці «Швидкісного навчання дітей читанню та лічбі »М.О Зайцева.

З вересня 2011 року дошкільний навчальний заклад працює за екологічним напрямком.

Дошкільний навчальний заклад , крім повного забезпечення Базової програми дошкільної освіти «Я у Світі» поглиблено працює над втіленням в свою роботу інноваційних методів та програм навчання дітей англійської мови, інтелектуальним розвитком дітей.

ДНЗ працює з 7.15 – 17.45 за десяти годинним режимом відвідування, в ньому виховується 126 дітей.

Адреса дошкільного навчального закладу:

Дніпропетровська обл..

смт. Кринички